Samochód nie jest jedynie środkiem codziennej lokomocji, jest także świadectwem gustu i prestiżu, połączeniem mobilności, bezpieczeństwa i niezależności. Rozumiemy to doskonale, dlatego dajemy Ci gwarancję tych wartości i możliwość wyboru w szerokiej ofercie aut.

Masz ważne spotkanie z klientem? Wyjazd biznesowy? A może planujesz weekend za miastem? Wypożyczalnia samochodów Przyguccy Rent a Car oddaje do Twojej dyspozycji samochody, które idealnie sprawdzą się w każdej z tych sytuacji. Mamy dla Ciebie auta o powszechnej renomie, cieszące się uznaniem ekspertów motoryzacyjnych, a także budzące podziw amatorów rynku samochodowego. Oferujemy wynajem samochodów FABRYCZNIE NOWYCH, bezpiecznych, komfortowych, posiadających wszelkie niezbędne dokumenty i przeglądy. Znajdziesz u nas modele takich marek, jak Nissan oraz Renault. Wybierz swój model z listy poniżej i zapytaj o dostępność poprzez formularz. W każdej chwili możesz też zadać nam pytanie – chętnie doradzimy wybór pojazdu.

 

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu w Łodzi przy ul. Legionów 106 i do kontaktu z naszymi doradcami: 607 788 011 lub (42) 250 26 00.

Wynajem samochodów prowadzimy w oparciu o szczegółowy regulamin.

 

© Copyright 2016 Przyguccy Inter-Car