Umów się

Umów się przez internet

UMÓW SIĘ

Obsługa flot Pro+

Firmy i instytucje są obok Klientów indywidualnych naszymi ważnymi Partnerami. Nasze Centrum Obsługi Firm PRO+ zostało stworzone specjalnie z myślą o Państwa biznesie. Opierając się na koncepcji one stop shop (wszystko w jednym miejscu), oferujemy praktyczne i skuteczne rozwiązania spełniające wszystkie potrzeby Klienta profesjonalnego. Sprawdź, co możesz zyskać Ty i Twoja firma.

NASZE ZOBOWIĄZANIA WOBEC PAŃSTWA FIRM TO PRZEDE WSZYSTKIM:

·  Pełna ekspozycja gamy samochodów przeznaczonych dla firm, w tym samochodów dostawczych modyfikowanych i zabudowanych.

·  Profesjonalny zespół pracowników działu sprzedaży i serwisu, specjalizujących się w obsłudze firm i samochodów dostawczych, których kompetencje handlowe i techniczne są stale podnoszone dzięki programom specjalistycznych szkoleń.

·  Dostępność usług poprzez zgrupowanie w jednym miejscu całości usług związanych z użytkowaniem samochodu do celów zawodowych: zakup samochodów nowych lub używanych, oferta akcesoriów i specjalistycznego wyposażenia, projekty zabudów i modyfikacji, finansowanie, umowy serwisowe, samochody zastępcze, wynajem, itd.

·  Proaktywne podejście wyrażające się w zorganizowaniu dla Klientów instytucjonalnych oddzielnych, specjalnie wyznaczonych miejsc w salonie i serwisie, oraz w zapewnieniu odpowiedniego wyposażenia i narzędzi przystosowanych do obsługi samochodów ważących nawet do 7 ton.

Samochody specjalne – dostarczamy między innymi pojazdy z chłodniami i izotermami, bankowozy i ambulanse. Wszystkie pojazdy, bez względu na rodzaj modyfikacji mają wymagane przez polskie i europejskie prawo świadectwa homologacji. Jesteśmy w stanie przystosować każdy samochód do potrzeb klientów.

Czas to pieniądz
W biznesie liczy się czas i skuteczność, dlatego zapewniamy biznesowe podejście do napraw samochodów firmowych. W Przyguccy Inter-Car otrzymasz:

·  Priorytetowe i szybkie przyjęcie do serwisu również po godzinach pracy warsztatu.

·  Park samochodów zastępczych – osobowych i dostawczych.

·  Specjalne rabaty dla firm na zakup części i do rozliczania roboczogodzin.

© Copyright 2016 Przyguccy Inter-Car