Przyguccy Inter-Car to – jak potwierdza tygodnik Auto Świat – trzeci najlepszy salon samochodowy w Polsce. Od 23 lat jesteśmy jednym z największych dilerów marek Renault i Dacia. Nasze doświadczenie jako autoryzowanego dealera samochodowego pogłębił również fakt, że przez 7 lat byliśmy jedynym dystrybutorem marki Nissan w województwie łódzkim. Przyguccy Inter-Car to salon, gdzie pod jednym dachem możesz spełnić wszystkie swoje oczekiwania i potrzeby motoryzacyjne. Tylko u nas możesz:

  • Kupić samochód jednej z trzech popularnych marek: Renault, Dacia i Nissan.

  • Znaleźć wymarzony samochód premium dowolnej marki na świecie – Przyguccy Select.

  • Wybrać sprawdzone auto używane z bogatej oferty naszego Komisu,

  • Wybrać motocykl, skuter lub rower znanego producenta (Vespa, Piaggio, Romet, Gilera, Aprilia) – Moto Przyguccy.

  • Wypożyczyć samochód – Przyguccy Wypożyczalnia.

  • Skorzystać z najwyższej jakości usług serwisowych.

W naszej siedzibie przy ulicy Przybyszewskiego 176/178 w Łodzi znajduje się ogromny salon sprzedaży samochodów, dwa nowoczesne serwisy mechaniczne wraz z serwisem blacharsko-lakierniczy, oraz doskonale wyposażony dział części zamiennych i akcesoriów samochodowych.

  • Samochody to nasza pasja. Wszystko, co robimy, jest pełne autentycznego zamiłowania i zaangażowania.

  • Samochody to nasza pasja. Wszystko, co robimy, jest pełne autentycznego zamiłowania i zaangażowania.

  • Samochody to nasza pasja. Wszystko, co robimy, jest pełne autentycznego zamiłowania i zaangażowania.

Certyfikaty i nagrody

Trzeci najlepszy salon samochodowy w Polsce wg tygodnika Auto Świat.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” – certyfikat Krajowej Izby Gospodarczej Certyfikat otrzymywany co roku od 2002.

Certyfikat rankingu konsumentów „Platynowa MALWA” otrzymany już 5 razy.

Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Doświadczenie

Mamy 49 lat doświadczenia w branży i ponad 25 000 zadowolonych klientów. Z naszego salonu wyjechało już 10 000 samochodów. Przez pół wieku konsekwentnie łączymy naszą pasję do motoryzacji z profesjonalną wiedzą. Know-how

Znamy się na tym, co robimy, a nasz zespół to eksperci z doświadczeniem pogłębianym regularnymi szkoleniami specjalistycznymi. Doradzamy mądrze i wskazujemy najbardziej rozsądne rozwiązania. Pracownicy naszego serwisu potrafią zachwycić swoją kompetencją i dokładnością.

Najwyższa jakość obsługi

Szczegółowo analizujemy potrzeby i uwagi naszych Klientów oraz monitorujemy jakość każdej świadczonej przez nas usługi. Klienci ufają nam, bo otrzymują profesjonalne doradztwo i lepsze niż gdziekolwiek wsparcie serwisowe.

Pasja

Samochody to nasza pasja. Wszystko, co robimy, jest pełne autentycznego zamiłowania i zaangażowania. Od 2000 roku jesteśmy partnerem niezliczonych imprez motoryzacyjnych (m.in. Car Show, rajdy samochodowe jak np. Winter Rally, Stop Pijanym Kierowcom) i współorganizatorem wydarzeń w województwie łódzkim. Dostarczamy naszym Klientom nie tylko samochody, ale też radość z dzielenia pasji.

Historia firmy

Przyguccy Inter-Car to firma rodzinna. Od 49 lat z zaangażowaniem i pasją dostarczamy naszym Klientom samochody i satysfakcję. Wielu stałych Klientów to już nasi przyjaciele, którzy regularnie przyjeżdżają na kawę mimo, że ich auto nie wymaga żadnej usługi serwisowej. My cenimy ich lojalność, oni nasz profesjonalizm.

Historia firmy rozpoczęła się w 1965 roku, kiedy Jerzy Przygucki otworzył w Łodzi swój pierwszy Zakład Mechaniki Pojazdowej. W 1991 roku na rynek polski weszła marka Renault, a Jerzy Przygucki dołączył do pionierów. Został pierwszym w całym regionie Autoryzowanym Koncesjonerem Renault. Wtedy też powstała nazwa firmy, jaką posługujemy się do dziś – PRZYGUCCY INTER-CAR. W 2005 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o samochody marki Dacia, a od roku 2007 zostaliśmy wybrani jako jedyny koncesjoner marki Nissan na teren regionu łódzkiego. W roku 2011 zostaliśmy jedynym w województwie przedstawicielem skuterów marek Piaggio, Vespa, Gilera i Romet.

Od początku w naszej firmie najważniejsze są dla nas długotrwałe i pozytywne relacje z ludźmi. Pracujemy w zgranym zespole, nasi pracownicy czują się tu dobrze, a Klienci – jak sami zapewniają – jeszcze lepiej.

Cieszymy się, że codziennie mamy okazję poznawać ciekawych ludzi i budować nowe znajomości. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż Klient, który wraca do nas po nowy i lepszy samochód. W końcu sukces zawodowy naszych Klientów to też nasz sukces.

© Copyright 2016 Przyguccy Inter-Car