Image04
Przyguccy Inter-Car
Image15

Nie sprzedajemy aut. Selekcjonujemy je dla Ciebie.

Przyguccy Select to nowy model zakupu samochodów Premium. Określasz swoje oczekiwania, a my wybieramy i dostarczamy idealny dla Ciebie model samochodu. W najlepszej cenie. Odwracamy dotychczasowy sposób myślenia. Jesteśmy partnerami w poszukiwaniu Twojego wymarzonego samochodu. Zlecasz nam zadanie, a my je realizujemy. Doradzamy mądrze i wskazujemy najlepsze rozwiązania. Twoje zadowolenie to nasz sukces.

Luksus

Mówisz nam czego chcesz, słuchamy i wspólnie rysujemy obraz Twoich oczekiwań. Pijesz dobrą kawę w wygodnym fotelu i rozmawiamy. Wracasz do domu, a my szukamy, analizujemy i dokonujemy dla Ciebie SELEKCJI. Wybór należy do Ciebie. Selekcja do nas. Zdejmujemy z Ciebie ciężar szukania, sprawdzania i negocjowania ceny. Nasza definicja luksusu to komfortowe i wygodne osiąganie pożądanego celu.

Dlaczego klienci wybierają Przyguccy Select?

Smart Deal. Nie sztuką jest wydać dużo pieniędzy. Sztuką jest dostać za nie jak najwięcej. Jesteśmy ekspertami w wyszukiwaniu i generowaniu dobrych okazji.

Szeroki wybór. Dajemy więcej możliwości niż w tradycyjnym salonie. Selekcjonujemy i dostarczamy auta 30 marek z salonów w Polsce, UE i USA.

Niezależność. Doradzamy obiektywnie, bo odwróciliśmy role: reprezentujemy Ciebie, a nie producentów.

Skuteczność. Wyznajemy zasadę, że na świecie zawsze istnieje produkt dokładnie taki, jakiego chcesz. Znalezienie go to kwestia know-how i czasu.

Najlepsza cena. Doskonale znamy rynek i mamy dostęp do unikalnych informacji oraz ofert.

Oszczędność czasu. Robimy wszystko za Ciebie, żebyś w tym czasie mógł zająć się tym, co naprawdę ważne.

Gwarancja – współpracujemy tylko z autoryzowanymi salonami, gwarantujemy bezpieczeństwo i absolutną legalność każdej transakcji, zapewniamy udokumentowane historie pojazdów i gwarancje producentów.

Dyskrecja. Szanujemy pokładane w nas zaufanie klientów. Rozmowy z nami to jak spotkania w klubie dżentelmenów.

VIP Serwis

Wybierając Przyguccy Select zostajesz naszym wyjątkowym klientem i jesteś objęty programem VIP Serwis. Zapewniamy Ci najwyższej jakości obsługę przed i po zakupie samochodu.

Dedykowany doradca – Każdy klient otrzymuje osobistego eksperta, który pomaga w wyborze odpowiedniego auta, dba o jego serwis i doradza jak zaufany przyjaciel. To osoba, do której zawsze możesz zadzwonić z każdym pytaniem.

Kompleksowa obsługa – zapewniamy przeglądy, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz dobór odpowiednich części w przypadku napraw.

Ponadprzeciętny komfort – dbamy o to, by użytkowanie kupionego u nas pojazdu było beztroską przyjemnością. To my przypominamy Ci o niezbędnych terminach przeglądów i serwisów. Odbieramy i dostarczamy Twoje auto w dowolnie wyznaczone przez Ciebie miejsce. Zapewniamy nowe samochody zastępcze.

Oferta dotyczy wszystkich marek, w tym: Nissan, Infinity, Mercedes, Audi, BMW, Subaru, Alfa-Romeo, Saab, Toyota, Peugeot, Citroen, Hyundai, VW, Opel, Skoda, Fiat, Honda.

Oferta Przyguccy Select

  • Modele 30 różnych marek samochodów, m.in. Nissan, Infinity, Mercedes-Benz, Audi, BMW, Porsche

  • Samochody sprowadzane z rynków UE lub USA, również w opcjach niedostępnych w Polsce

  • Samochody fabrycznie nowe i sprawdzone auta demo

  • Samochody zabytkowe

  • VIP serwis – pełna opieka i dedykowany doradca
  • Dowiedz się o nas więcej – skontaktuj się z naszym doradcą lub zapytaj o opinię jednego z ponad 25 000 naszych zadowolonych Klientów.

  • Dowiedz się o nas więcej – skontaktuj się z naszym doradcą lub zapytaj o opinię jednego z ponad 25 000 naszych zadowolonych Klientów.

  • Dowiedz się o nas więcej – skontaktuj się z naszym doradcą lub zapytaj o opinię jednego z ponad 25 000 naszych zadowolonych Klientów.

Certyfikaty i nagrody

Trzeci najlepszy salon samochodowy w Polsce wg tygodnika Auto Świat.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” – certyfikat Krajowej Izby Gospodarczej Certyfikat otrzymywany co roku od 2002.

Certyfikat rankingu konsumentów „Platynowa MALWA” otrzymany już 5 razy.

Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Doświadczenie

Mamy 49 lat doświadczenia w branży i ponad 25 000 zadowolonych klientów. Z naszego salonu wyjechało już 10 000 samochodów. Przez pół wieku konsekwentnie łączymy naszą pasję do motoryzacji z profesjonalną wiedzą. Know-how

Znamy się na tym, co robimy, a nasz zespół to eksperci z doświadczeniem pogłębianym regularnymi szkoleniami specjalistycznymi. Doradzamy mądrze i wskazujemy najbardziej rozsądne rozwiązania. Pracownicy naszego serwisu potrafią zachwycić swoją kompetencją i dokładnością.

Najwyższa jakość obsługi

Szczegółowo analizujemy potrzeby i uwagi naszych Klientów oraz monitorujemy jakość każdej świadczonej przez nas usługi. Klienci ufają nam, bo otrzymują profesjonalne doradztwo i lepsze niż gdziekolwiek wsparcie serwisowe.

Pasja

Samochody to nasza pasja. Wszystko, co robimy, jest pełne autentycznego zamiłowania i zaangażowania. Od 2000 roku jesteśmy partnerem niezliczonych imprez motoryzacyjnych (m.in. Car Show, rajdy samochodowe jak np. Winter Rally, Stop Pijanym Kierowcom) i współorganizatorem wydarzeń w województwie łódzkim. Dostarczamy naszym Klientom nie tylko samochody, ale też radość z dzielenia pasji.

Historia firmy

Przyguccy Inter-Car to firma rodzinna. Od 49 lat z zaangażowaniem i pasją dostarczamy naszym Klientom samochody i satysfakcję. Wielu stałych Klientów to już nasi przyjaciele, którzy regularnie przyjeżdżają na kawę mimo, że ich auto nie wymaga żadnej usługi serwisowej. My cenimy ich lojalność, oni nasz profesjonalizm.

Historia firmy rozpoczęła się w 1965 roku, kiedy Jerzy Przygucki otworzył w Łodzi swój pierwszy Zakład Mechaniki Pojazdowej. W 1991 roku na rynek polski weszła marka Renault, a Jerzy Przygucki dołączył do pionierów. Został pierwszym w całym regionie Autoryzowanym Koncesjonerem Renault. Wtedy też powstała nazwa firmy, jaką posługujemy się do dziś – PRZYGUCCY INTER-CAR. W 2005 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o samochody marki Dacia, a od roku 2007 zostaliśmy wybrani jako jedyny koncesjoner marki Nissan na teren regionu łódzkiego. W roku 2011 zostaliśmy jedynym w województwie przedstawicielem skuterów marek Piaggio, Vespa, Gilera i Romet.

Od początku w naszej firmie najważniejsze są dla nas długotrwałe i pozytywne relacje z ludźmi. Pracujemy w zgranym zespole, nasi pracownicy czują się tu dobrze, a Klienci – jak sami zapewniają – jeszcze lepiej.

Cieszymy się, że codziennie mamy okazję poznawać ciekawych ludzi i budować nowe znajomości. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż Klient, który wraca do nas po nowy i lepszy samochód. W końcu sukces zawodowy naszych Klientów to też nasz sukces.

© Copyright 2016 Przyguccy Inter-Car