Przyguccy Inter-Car - zmiany

Szanowni Klienci, drodzy Przyjaciele,

Rok 2015 był dla Nas przełomowy, w tym roku minęło 50 lat od kiedy mój tata – Jerzy Przygucki – rozpoczął działalność w branży samochodowej, oraz blisko 25 lat od kiedy zdecydowaliśmy się reprezentować koncern Renault w Łodzi. Przez te lata współpracowaliśmy również z markami Fiat, Lublin, Tarpan, Nissan, Dacia. Były to lata pełne wyzwań i dynamicznie zmieniających się realiów. Od kiedy jesteście z nami, mamy okazję nieustannie zmieniać się, doskonalić i pogłębiać nasze doświadczenie motoryzacyjne. Wszystko po to, abyście wiedzieli, że jesteśmy dla Was i w każdej chwili służymy pomocą i wsparciem.

 

Jako firma rodzinna ponad wszystko cenimy sobie Wasze przywiązanie oraz fakt, że to właśnie z Naszych usług korzystacie, decydując się na zakup auta bądź jego naprawę. Dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzacie. Jesteśmy gotowi kontynuować misję, jaka przyświecała mojemu tacie, gdy zakładał tę firmę: być o krok przed Waszymi potrzebami, dostarczając profesjonalnych usług – służąc pomocą, radą oraz fachową opieką.

 

Z początkiem lutego 2015 firma Przyguccy Inter-Car zmienia swą siedzibę. Oficjalnie kończymy również współpracę z koncernem Renault. Z naszych usług będziecie mogli Państwo korzystać w naszej pierwotnej lokalizacji przy ulicy Legionów 106 (gdzie wkrótce poprowadzona zostanie modernizacja i rozbudowa obiektu). Gwarantujemy Państwu profesjonalną opiekę w zakresie:

· Przyguccy Serwis – niezależny serwis mechaniczny i blacharski aut wszystkich marek (ze szczególnym uwzględnieniem naszej specjalizacji, tj. marek aut francuskich), ekonomiczna oferta usług serwisowych skierowana do posiadaczy starszych samochodów,

· Przyguccy Select – program sprzedaży samochodów nowych i używanych, prawie wszystkich marek, z ekskluzywną ofertą skrojoną według Państwa potrzeb,

· Przyguccy Rent a Car – wypożyczalnia samochodów dostawczych, bezpiecznych i komfortowych,

· Moto Przyguccy – sprzedaż i serwis rowerów, skuterów oraz motocykli marek TrybEco, Vespa, Piaggio, Gilera oraz Romet,

· Specjalistyczna sprzedaż i doradztwo w zakresie pojazdów elektrycznych, w tym rowerów i skuterów elektrycznych pod własną marką TrybEco,

· Kompleksowa oferta ubezpieczeń oraz produktów finansowych.

 

Wierzę, że powyższe zmiany będą pomocne w pielęgnowaniu naszych relacji oraz pozwolą nam stworzyć dla Państwa ofertę jeszcze bardziej konkurencyjną i dostosowaną do Waszych potrzeb.

Odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania chętnie udzielę osobiście, mogą też udzielić ich nasi pracownicy – których Państwo znacie – pod nie zmienionymi numerami telefonów stacjonarnych i komórkowych lub adresami email/www.

W imieniu Zarządu Przyguccy Inter-Car

łączę wyrazy szacunku,

Tomasz Przygucki

© Copyright 2016 Przyguccy Inter-Car