Świat się zmienia. Nabiera tempa. Chcemy żyć ekonomicznie i jednocześnie korzystać z życia najlepiej jak się da. Można to pogodzić! Droga do pracy lub szkoły nie musi upływać w korkach, a weekendowe wycieczki za miasto przybiorą nowe, inspirujące oblicze. Chcesz zasmakować w przyjemności i niezależności, jaką da Ci jazda stylowym, bezpiecznym i niezawodnym jednośladem? Firma Moto Przyguccy umożliwi Ci realizację tych marzeń.
W ramach oferty Moto Przyguccy wybierasz spośród szerokiej gamy różnorodnych modelirowerów w różnym przedziale cenowym oraz wśród oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Właśnie teraz otwiera się przed Tobą świat pięknych, eleganckich i wyrafinowanych kształtów, skrywających w sobie energię w czystej postaci, wygodę i funkcjonalność. A to wszystko ujęte w symbolu indywidualnej mobilności – jednośladzie, który zapewni Ci wolność i niezależność, wyrażając Twój fascynujący styl i niepowtarzalny charakter.

Będąc naszym Klientem dysponujesz możliwością zakupu pojazdu za gotówkę lub na raty w kredycie 0%. Elastyczność oraz dogodne warunki finansowania gwarantuje nasza współpraca z wieloma bankami. W Moto Przyguccy skorzystasz też z bogatej oferty ubezpieczeniowej oraz serwisowej. Ceniąc Twój czas, zapewniamy dokonanie wszystkich formalności w naszym salonie. Poznaj możliwości i modele marek Romet, Micargi i Electra . Wybierz interesujący Cię model i zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Wyświetlanie 1–6 z 7

Filtruj po cenie
Najwyżej oceniane
© Copyright 2016 Przyguccy Inter-Car